Czym jest hormon wzrostu?

Marzysz o bardziej męskim, muskularnym wyglądzie? Chcesz znacznie poprawić swoją siłę? O budowie sylwetki w ogromnym stopniu decydują produkowane przez organizm hormony. Najważniejsze z nich to testosteron oraz hormon wzrostu. Podpowiadamy jak HGH wpływa na budowę muskulatury i wyjaśniamy dlaczego tak chętnie stosują go kulturyści.

Czym jest hormon wzrostu?

Hormon wzrostu (w skrócie HGH) wpływa na przyrost tkanek w ludzkim organizmie oraz siłę mięśni. Za jego wydzielanie odpowiedzialna jest przysadka mózgowa. Najwyższe stężenie tego inkretu występuje u ludzi w okresie dojrzewania. U osób dorosłych jego wytwarzanie stopniowo słabnie. Czynnikami pobudzającymi działanie tej substancji są między innymi stres, zimno i wysiłek fizyczny. Opracowany w warunkach laboratoryjnych hormon jest skutecznym lekiem stosowanym u osób cierpiących na karłowatość.

Jak HGH wpływa na budowę muskulatury?

Tabletki na wzrost to jedne ze środków dopingowych owianych legendą. To preparat, który pomaga skutecznie zwiększyć wydolność organizmu, przez co przyjmujący go sportowcy osiągali doskonałe wyniki w zawodach. Jest on także bardzo pożądanym wspomagaczem stosowanym przez kulturystów, którzy chcą w szybkim tempie przybrać na muskulaturze. Wszystko dlatego, że inkret wpływa pozytywnie na przyrost suchej tkanki mięśniowej, a jednocześnie nie sprzyja odkładaniu tłuszczu. Przy tym znacznie zwiększa on wydolność i możliwości organizmu. Ludzki hormon wzrostu, przyjmowany jako środek dopingowy, w pierwszym stadium powoduje „puchnięcie” komórek, w których gromadzona jest woda. Następnie po około 2-3 tygodniach od iniekcji substancji, zastępowana jest one przez białka budujące mięśni. Dzięki temu szybko i bez wysiłku można uzyskać muskularną sylwetkę.

Ludzki hormon wzrostu jest zakazanym środkiem dopingującym, który powoduje wiele skutków ubocznych. Bezpieczną alternatywą, która także wspomaga rozwój mięśni, jest suplement zawierający blend z naturalnym hormonem wzrostu. To zdrowy preparat, dzięki któremu szybko uzyskasz atletyczną figurę, za którą szaleją kobiety.

Suplementy diety zawierające hormony wzrostu

Czy można w Polsce legalnie kupić odżywki z naturalnym HGH? Tak. Na rynku dostępny jest preparat zawierający blend z męskim hormonem wzrostu. Jego nazwa to GH Balance. Suplement diety skutecznie pomaga w spaleniu tkanki tłuszczowej i pozwala na zbudowanie dużej ilości suchej masy mięśniowej. Jego sekretem jest formuła GH Factor– 7™, która wspomaga wzrost siły i kształtowanie muskulatury, a także wzmacnia układ ruchu i jest skutecznym spalaczem tłuszczu. Suplement diety w swoim składzie ma także kilka substancji pomocniczych. Są to buzdyganek naziemny – roślina skutecznie wspomagająca przyrost muskulatury oraz kofeina, która pomaga w spalaniu tłuszczu i daje siłę do przetrwania wyczerpujących treningów. Dzięki suplementacji zyskasz dodatkową zachętę do ćwiczeń i z przyjemnością będziesz obserwował efekty podejmowanego wysiłku.

Odżywkę należy przyjmować rano i wieczorem na czczo. Formuła GH Balance składa się jedynie z naturalnych, bezpiecznych dla organizmu składników. Zgodnie z zaleceniami producenta, stosując preparat nie trzeba rezygnować z picia alkoholu i palenia papierosów.

Jak ćwiczyć z naturalnym hormonem wzrostu?

Preparaty z naturalnym HGH można stosować zarówno w cyklu redukcyjnym, jak i w trakcie przybierania masy. Wszystko dzięki formule, która działa dwufazowo – z jednej strony spala nadmiar tkanki tłuszczowej, a z drugiej pompuje mięśnie. Suplement działa najskuteczniej w połączeniu ze zbilansowaną dietą i treningami na przyrost muskulatury. Pierwsze rezultaty stosowania tabletek będą widoczne już po kilku tygodniach. Efekty działania preparatu utrzymują się nawet na długo po zakończeniu jego przyjmowania.

Gdzie kupić suplement z HGH?

Preparaty z naturalnym hormonem wzrostu najlepiej kupować z legalnych źródeł. Zamawianie ich na niesprawdzonych aukcjach lub nabywanie u przypadkowych sprzedawców, może skutkować otrzymaniem podróbki, która będzie nie tylko nieskuteczna, ale także zaszkodzi twojemu zdrowiu.

Czym jest hormon wzrostu?
4.9 (98.46%) 13 głosów